מוברש, זהב השירותים אבזרי חומרה מחזיק נייר טואלט SUS אל חלד 304 רקמות גליל נייר בעל נורדי מינימליזם עכשווי מלון בסגנון הקיר.

מוברש, זהב השירותים אבזרי חומרה מחזיק נייר טואלט SUS אל חלד 304 רקמות גליל נייר בעל נורדי מינימליזם עכשווי מלון בסגנון הקיר.

ILS 26.04
 

במלאי
של הסחורה

❶ ☛חומר : ❤️מחזיק נייר טואלט עשוי ברמה גבוהה SUS304 נירוסטה, חזק ועמיד, אף פעם לא יחליד. ❷ ☛טכנולוגיה : ❤️זהב קופסת הטישיו מט מוברש נחושת לסיים, לא מראה-כמו זוהר לסיים או זהב שמפניה לסיים, עם שילוב של נקי, מעודן שורות עבור-high-end style. ❸ ☛עיצוב : ❤️את הקיר מחזיק נייר טואלט יש סקנדינבי פשוט, בסגנון מודרני, ואת הקצה שלה הוא 10 מ " מ גבוה.לא משנה כמה מהר אתה לוקח את רקמות, זה לא ייפול.מוברש הזהב השטח יוצר פשוט מראה אלגנטי, מתאים עבור רוב השירותים קישוטים. ❹ ☛【ההנחיות להתקנה】 : ❤️Harware חבילת כלולות, השלמת אביזרים, קל להתקנה.①Measure המגרש, לקדוח את החורים. ②Use פטיש לשים את הרחבת ברגים לתוך חורים. ③Align חלק תחתון עם הברגה והדק את הברגים. ④Align החלק העיקרי עם החלק התחתון. ⑤Tighten הפנימי משושה עם בורג משושה, מפתח ברגים. ❺ ☛לאחר שירות ומכירות : ❤️מחזיק נייר טואלט לבחור איכות,בחר אקראית.מגובה על ידי אקראי הצנרת במפעל.את כל הפריטים שאתה צריך בחבילה, ואתה יכול להתקין את קופסת הטישיו מיד לאחר קבלת החבילה.מוברש פלדה השטח מוסיף נגיעה מודרנית לשירותים שלך.

הוא גדול מהמידע

מוצרים בקטגוריה