חג שמח במרפסת שלט דגל שחור, בחצר הבית השנה החדשה חיצוני מקורה קיר הדלת מסיבת חג המולד קישוטי חג המולד קישוטים תלויים הבית.

חג שמח במרפסת שלט דגל שחור, בחצר הבית השנה החדשה חיצוני מקורה קיר הדלת מסיבת חג המולד קישוטי חג המולד קישוטים תלויים הבית.

ILS 15.88
 

במלאי
של הסחורה

1.האריזה כוללת : 2 באנר לכתוב"let IT SNOW" ו "חג שמח" עם מכתב גדול,גדול מכתב להפוך את זה קל לראות מרחוק ומושך את תשומת הלב של האורחים.המרפסת הזאת סימן גורם מפלגת את הבית או את החצר פעיל יותר, מושלם משעשע דרך קישוטי חג המולד. 2.גודל וחומר : זה חג המולד, גודל הבאנר : 71 סנטימטר(Lenth)x 12.6 אינץ ' (רוחב).אשר הוא גדול מספיק עבור דלת הכניסה תלוי.חומר עשה עם איכות בד פוליאסטר. 3.מוכן-תלוי : העליון מגיע עם מוט וחוט לתלייה את זה טוב.החלק התחתון של כל המרפסת השלט מצויד עם שתי לולאות, אשר יכול הצמדת משקולות כדי לשמור את השלט ישר ולמנוע מן עפים ברוח.אתה יכול גם להחזיק שלטים במקום עם קלטת או לדחוף סיכות. 4.חג אווירת חג המולד שמח אלה כרזות מושלם כדי להוסיף קצת שמחת חג לביתך, זה יכול לשלוח את הכי כנה החג איחולים לחברים ובני המשפחה שלך.נהדר עבור חג המולד שלך המרפסת קישוטים. 5.פסטיבל קישוט : חג מולד באנר המרפסת לחתום על חג המולד ואת השנה החדשה, להגביר את האווירה.לתלות אותם וחיצוניות, דלת הכניסה, מרפסת, מרפסת, סלון, חדר שינה, בכל מקום שתרצה.מספיק מושלם למסיבה שלך הזמן!זה גם יכול לשמש צילום אביזרים כדי להתאים את תפאורות לקחת תמונות יפות.חג שמח במרפסת שלט דגל שחור, בחצר הבית השנה החדשה חיצוני מקורה קיר הדלת מסיבת חג המולד קישוטי חג המולד קישוטים תלויים הביתה.

הוא גדול מהמידע

מוצרים בקטגוריה